Medale biegowe na zamówienie – wyjątkowe nagrody dla biegaczy

Bieganie może być nie tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu i codzienną aktywność fizyczną, ale często staje się także prawdziwą pasją. Zawodowi biegacze chętnie biorą udział w różnego rodzaju maratonach i zawodach, które motywują ich do ciągłych treningów i podnoszenia swojej efektywności. Tymczasem zadaniem organizatorów maratonu jest przygotowanie dla zwycięzców wartościowych nagród. Warto wybrać medale biegowe wykonywane na zamówienie, które stanowią piękną pamiątkę na całe życie.

Wiele biegów, jedna nagroda

Maratony mogą mieć różny charakter – najczęściej ich celem jest promowanie zdrowego trybu życia, czasami również zbiórka pieniędzy na cele charytatywne. Niektóre zawody przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych, inne jedynie dla wybranych, na przykład dla członków stowarzyszeń biegowych, którzy trenują niemalże zawodowo. Bez względu na to, jaki rodzaj maratonu decydujemy się zorganizować, zawsze musimy zadbać o wysokiej jakości nagrody dla zwycięzców. Świadczą one przede wszystkim o prestiżu organizatora oraz podnoszą jego rangę w oczach społeczeństwa, a przede wszystkim w oczach uczestników maratonu. Doskonałym rozwiązaniem będą medale wykonane na zamówienie, które przeznaczone są głównie do honorowania zwycięzców, lecz mogą być także nagrodami specjalnymi dla osób zasłużonych czy sponsorów wydarzenia.

Dlaczego właśnie medale odlewane?

Medale na zamówienie wykonywane są według indywidualnego projektu, jaki dostarczy organizator wydarzenia sportowego. W przypadku braku pomysłu bądź projektu, istnieje możliwość skorzystania z pomocy doświadczonego grafika, którego koncepcja z pewnością przypadnie nam do gustu. Medale na zamówienie wykonane są z wysokiej jakości kruszców, a kultywowanie ponad 400-letniej tradycji polskiej sztuki odlewniczej sprawia, że zawsze wyglądają perfekcyjnie. Dbałość o detale to coś, co zdecydowanie wyróżnia medale odlewane. Warto mieć na uwadze, że tego typu nagroda pozostanie ze zwycięzcami zawodów na całe życie, w przeciwieństwie na przykład do kwiatów, słodyczy czy bonów pieniężnych. Medale można zamówić w dowolnej ilości, jeżeli tylko budżet przewidziany na nagrody nam na to pozwala. Istnieje możliwość opakowania medali w piękne pudełka, jeśli nie chcemy ich wręczać w tradycyjnej formie, do przewieszenia na szyi. 

Przeczytaj również:  Jak zacząć biegać od zera?

Korzyści dla organizatora i zwycięzców

Procedura zamawiania medali odlewanych jest bardzo prosta – wystarczy tylko przemyśleć wzór, jaki ma się znaleźć na krążku oraz omówić szczegóły z producentem. Do każdego zamówienia podchodzi się indywidualnie, z troską i dbałością o nawet najmniejszy detal. Dzięki temu każdy, kto zamawia medale odlewane, może poczuć się usatysfakcjonowany. Ponadto, radość z tego typu nagrody czerpią również zwycięzcy zawodów, którzy mogą dumnie prezentować krążki w domowej witrynie bądź na półce w salonie. Otrzymanie medalu odlewanego w formie nagrody motywuje do dalszej pracy oraz pozwala poczuć się docenionym, mając na uwadze, jak wiele trzeba poświęcić, aby osiągnąć oczekiwane efekty.

Dodaj komentarz