Niekonwencjonalne sposoby na spalenie zbędnych kilogramów

Aktywność seksualna to jedna z najprzyjemniejszych czynności, które wykonujesz. Przecież zdobywanie i konsumowanie znajomości jest sensem Twoich starań. Dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Spalanie zbędnych kilogramów w łóżku to świetna zabawa i sposób na dobrą kondycję. 

Aktywność seksualna-jak wpływa na spalanie zbędnych kilogramów?

Zbędne kilogramy są naszym zmartwieniem i sprawiają, że spada pewność siebie. Nie tylko w codziennym życiu zawodowym, ale i prywatnym. Jeśli czujesz się źle, dlatego że masz nadwagę, oprócz diety niezmiernie ważna jest aktywność fizyczna. Nie uzyskasz spodziewanych rezultatów, stosując jedną metodę na walkę z nadwagą. Aby pozbyć się zbędnych kilogramów musisz dać z siebie wszystko. Jeżeli dieta będzie przeważała w Twoim planie na schudnięcie, owszem zmniejszy się obwód w kluczowych partiach ciała, lecz skóra może być obwisła, a brak wyrobionych mięśni sprawiać, że wygląd okaże się niezbyt atrakcyjny. Siłownia, pływanie, jazda na rowerze i bieganie to doskonały sposób na schudnięcie i wypracowanie masy mięśniowej, dzięki której Twoje ciało będzie atrakcyjne. Nie musi być idealnie szczupłe, ale jędrne i zadbane. Oprócz sportu pomoże Ci w tym aktywność seksualna. Nie wszystkie pozycje sprawdzą się w tym względzie. Są jednak takie, dzięki którym napocisz się w łóżku i odczujesz tego efekty w postaci utraty kilogramów. 

Pozycja na taczkę-chudnij w przyjemny sposób

Pozycja na taczkę nie jest związana z seksem w ogrodzie, przy użyciu sprzętu do transportu suchych liści. Bez obaw. Taczka w łóżku to pozycja dla aktywnych, wymagających i znających swoje ciała. Jeśli chcesz zgubić zbędne kilogramy, pozycja na taczkę to coś dla Ciebie. Partnerka klęka, podpierając się na dłoniach, jak w pozycji na pieska. Partner natomiast ustawia się za niż i rozpoczyna penetrację. W trakcie podnosi partnerkę, przytrzymując jej uda. W ten sposób oboje możecie ćwiczyć siłę mięśni, a przy okazji odkrywać wyjątkowe możliwości zmiany kąta penetracji i głębokości. W tej pozycji nie da się wytrzymać zbyt długo z uwagi na konieczność użycia sporej siły mięśni. Im dłużej i częściej będziecie ćwiczyć w ten sposób, pozycja na taczkę będzie dawała Wam więcej frajdy i przyjemności. 

Przeczytaj również:  Makijaż na trening – czy to dobry pomysł? Jak dbać o skórę, gdy spędzasz godziny na siłowni?

Spalanie tłuszczu, spadek wagi dzięki gimnastyce w sypialni

Aktywność seksualna jest doskonałą alternatywą dla uprawiania sportu na co dzień. Nie rezygnuj z niego całkowicie, jednak gdy nie masz czasu na siłownię lub bieganie na świeżym powietrzu, pozycja na taczkę lub inna, wymagająca sporej sprawności pomoże Ci utrzymać, a nawet zbudować formę i zadba o Twoje mięśnie. W tak przyjemny sposób możesz tracić zbędne kilogramy i zyskać wyrzeźbione ciało, które jeszcze bardziej spodoba się partnerce/partnerowi. Jakie będą korzyści? Wzrost samooceny, pewności siebie i jeszcze więcej wspólnej przyjemności w sypialni. 

Dodaj komentarz