Samochody gwiazd fitnessu – kto jeździ najlepszym samochodem?

Skoro po treningu potrzebny jest odpoczynek, szare komórki też potrzebują relaksu. W przerwie między treningami zapewne śledzisz też życie prywatne gwiazd branży fitness. Dowiedz się, jakie samochody mają w garażach słynne trenerki i znani kulturyści!

Sukces można zdyskontować na wiele sposobów, a luksusowym autom trudno się oprzeć, kiedy na koncie pojawiają się kolejne zera. W erze mediów społecznościowych fitness stał się trochę showbiznesem, a internet pozwala ćwiczyć niezliczonym podopiecznym u jednej trenerki/jednego trenera. Publikacje o samochodach gwiazd fitnessu – choć nie mają nic wspólnego ze zdrowym trybem życia – budzą duże zainteresowanie czytelników z powodu osobowości i popularności branżowych sław. Nie trzeba nawet czytać portali plotkarskich ze zdjęciami od paparazzi. Wystarczy śledzić na profile poszczególnych osób, by być na bieżąco.

Największe zainteresowanie internautów od lat budzi Ewa Chodakowska. Jakimi samochodami jeździ?

Najpopularniejsza trenerka w Polsce chwaliła się m.in. stylowym Cooperem S w wersji kabriolet. Materiał nie był oznaczony jako sponsorowany, można zatem domniemywać, iż gwiazda samodzielnie wybrała takie auto na własne potrzeby. Mały „Brytyjczyk” to nie jedyny samochód niekwestionowanej gwiazdy fitnessu. Prawdopodobnie najdroższy samochód, w jakim do tej pory „przyłapano” Ewę Chodakowską, to Lamborghini Urus. Cena takiego cacka to nawet ponad 2 mln zł za najlepiej wyposażone wersje. Niewiele tańsze są Ferrari 458 Italia, a trenerkę widziano także w terenowym Mercedesie AMG. Jak kogoś ciekawi, ile trzeba wydać na ubezpieczenia samochodów, może to oszacować w internetowych kalkulatorach.

Niewątpliwie bardzo dobrymi samochodami jeździ też Anna Lewandowska. W jej przypadku trudno jednak ocenić, na które auta zapracowała samodzielnie, a które „pożycza” od dobrze sytuowanego męża. Robert Lewandowski, choć w Barcelonie ma zarabiać nieco mniej niż w Bayernie Monachium, na autach raczej nie musi specjalnie oszczędzać. Pewną wskazówką mogą tu być portale plotkarskie. Najwięcej artykułów dot. Anny Lewandowskiej i samochody gwiazdy fitnessu łączy się z Mercedesem AMG G63. Auto pojawia się na różnych zdjęciach w rozmaitych kolorach. Być może trenerka ma tak skonstruowaną umowę, że co jakiś czas wymienia auto na nowszy model.

Przeczytaj również:  Czy można ćwiczyć z zakwasami i czym one są?

Duże mięśnie, duża bryka. Samochody gwiazdy fitnessu i kulturystyki

Internautom i miłośnikom pakowania na siłowni raczej nie trzeba bliżej przedstawiać sylwetek Big Majka czy Hardkorowego Koksa. Będący na fali popularności Michał Mikulewicz niewątpliwie wie, jak wykorzystać dobrą koniunkturę i spieniężyć sławę. Kilka miesięcy temu Big Majk pochwalił się nowym nabytkiem, jakim był ekskluzywny Lincoln Continental Mark IV. Te samochody produkowano w latach 70. XX wieku, dziś należą do drogich klasyków. Mało ekologicznych, ale kto by się tym przejmował… Mikulewicz przyznał, że ma wielką słabość do amerykańskiej motoryzacji z lat 50., 60. i właśnie 70.

Robert Burneika często musi przystosowywać swoje samochody do swoich imponujących gabarytów. W zeszłym roku takim zabiegom poddawał BMW 750Li, sprowadzone ze Stanów Zjednoczonych. Auto chyba przypadło gwieździe do gustu, bo nie nosi się z zamiarem odsprzedaży. W 2017 r. sporym echem wśród internautów odbiła się wieść, że Robert Burneika wystawił ogłoszenie o sprzedaży BMW X5 M50d. Jak zapewniał: „samochód nigdy nie był bity”! Dziś kupcy nie muszą wierzyć na słowo. Z informacji o historii pojazdu na podstawie numeru VIN korzystają i nabywcy, i porównywarki ubezpieczeń typu Beesafe.

Samochody gwiazd fitnessu, czyli wyliczanka bez końca

Branża trenerska raczej nie może narzekać na brak nowych osobowości – ale nie wszyscy potrafią utrzymać się na szczycie przez dłuższy czas. Poniżej krótka lista nazwisk, które obecnie są na TOPie – wraz z ich czterema kółkami:

  • Natalia Gacka – Mercedes Benz SL 6;
  • Marita Majewska, Deynn – Audi A7 Sportback;
  • Pamela Stefanowicz, Fit Lovers – Mercedes Benz 300DE E;
  • Akop i Sylwia Szostakowie – BMW M2 Competition.

Takie rewelacje podają Fakt, Super Express, Pudelek i równie tabloidowe media. Jeśli artykuł spodoba się czytelnikom, być może Fit Akademia także będzie zamieszczać więcej takich zestawień.

Przeczytaj również:  Poznaj jadalne oleje roślinne, które warto spożywać!

Dodaj komentarz