Polski program do układania diet, który ciągle się rozwija

Na rynku istnieje wiele programów do układania jadłospisów. Jednym z wyróżniających elementów, na który warto zwrócić uwagę, powinna być szybkość rozwoju i dostosowywanie go do aktualnych potrzeb użytkowników i wymagań rynkowych. Jeżeli program się rozwija to jakość usług jest zdecydowanie lepsza.

W obecnych czasach, kiedy w sklepach stale pojawiają się nowe produkty spożywcze programy do układania jadłospisów powinny na bieżąco aktualizować swoje bazy o nowości, a także tworzyć przepisy z ich wykorzystaniem. Dobry program do układania jadłospisów cechuje duża baza smacznych i sprawdzonych przepisów. Dużym plusem jest dodawanie przez twórców programu nowych potraw sezonowych, które mogą być wykorzystywane do układania diet dla pacjentów z uwzględnieniem obecnej pory roku.

Program do układania diet, który powinien znać każdy dietetyk

Jednym z takich programów do układania diet jest Kcalmar.pro, który stale się rozwija opierając się na sugestiach użytkowników, aby zapewnić im jak najlepszą i najbardziej efektywną pracę. Oprócz samego rozwoju programu, na którym pracują dietetycy, twórcy programu dbają o ich klientów zapewniając nowoczesną aplikację dla pacjentów. Niedawno pojawiła się stworzona od podstaw i bardzo nowoczesna aplikacja Kcalmar Pacjent, o której zaletach możesz przeczytać poniżej.

Dzięki aplikacji mobilnej dla pacjentów umożliwiony jest stały dostęp do jadłospisu i listy zakupów w smartfonie. Wskazówki od dietetyka mogą być zawsze pod ręką bez konieczności drukowania jadłospisu. Świetnym rozwiązaniem jest automatyczna lista zakupów, którą można sortować, a na zakupach odznaczać produkty, które już znalazły się w naszym koszyku. Oprócz tego możliwe jest zobaczenie szczegółowych wartości odżywczych przypisanej potrawy.

Dodatkowo, jeżeli program do układania diet jest na bieżąco aktualizowany o nowe funkcje, praca staje się efektywniejsza. Pomysły i nowe rozwiązania są stale wdrażane do programu Kcalmar.pro w trosce o najwyższą jakość usług.

Przeczytaj również:  Rankingi ligowy UEFA – jak liczony jest współczynnik?

Program zapewnia również dostęp do szkoleń prowadzonych przez świetnych prelegentów. Szkolenia obejmują wiele tematów istotnych w pracy dietetyka, ale nie tylko. Dzięki temu, że stale pojawiają się nowe szkolenia, każdy dietetyk korzystający z tej aplikacji ma możliwość zgłębiać wiedzę i poszerzać ją o najnowsze doniesienia ze świata nauki. Szkolenia można zakupić pojedynczo lub od razu wybrać pakiet dostępu do programu ze szkoleniami, co pozwoli bez dodatkowych opłat oglądać materiały pojawiające się w trakcie trwania planu.

Zalety dobrego programu do układania diet

Te funkcje zwiększą efektywność pracy:

 • Możliwość tworzenia jadłospisów w szybki sposób,
 • Przyjazna szata graficzna,
 • Rozbudowana baza ciekawych przepisów, zarówno prostych jak i tych bardziej urozmaiconych,
 • Rozbudowana baza produktów aktualizowana o pojawiające się na rynku nowości spożywcze,
 • Możliwość dodawania własnych przepisów i potraw,
 • Dostęp do szczegółowych wartości odżywczych,
 • Możliwość monitorowania realizacji norm i ich edycji,
 • Skalowanie kaloryczności jadłospisów,
 • Aplikacja mobilna dla pacjenta,
 • Automatyczna lista zakupów,
 • Podgląd powtarzających się potraw u danego pacjenta,
 • Integracja z analizatorami składu ciała.

Wybierając program do układania diet warto postawić na stale rozwijające się narzędzie dostosowanie do naszych aktualnych potrzeb jak i również potrzeb naszych pacjentów. Profesjonalny program jest niezbędny w zapewnieniu dietetykowi komfortowej pracy, umożliwia on również szybsze tworzenie jadłospisów, a zaoszczędzony czas może zostać poświęcony kolejnym pacjentom.

Dodaj komentarz